Yeni Ürünlerde Beğendiklerim

Yeni Ürünlerde Beğendiklerim…

2013/2014 Yeni Sezon Ürünleri
2013/2014 Yeni Sezon Ürünleri
Kulübümüz Nike ile çalışmaya başladığından bu yana ürün çeşitliliğinde gözle görülür bir artış oluştu. Aynı şekilde ürünlerin kalitesi ve şıklığında da gelişim var. Ürün seçimde zorlanıyoruz desek yeridir. Bu sezon da çok güzel ve şık ürünler satışa sunuldu. Eskiden sadece formaya para harcayan taraftarlar artık bu şık ürünler için de elini cebine atmaya başladı. Fiyatların biraz yüksek olması biraz dezavantaj sağlıyor olsa da ürünlere ilgi epey fazla. Özellikle geçtiğimiz sezon GS Store satışları rekor kırdı.

Geçtiğimiz sezon da bu tip fermuarlı sweetler satışa çıkmış ve çok tutulmuştu. Bu sezon da sarı, kırmızı ve siyah seçenekleri ve yeni tasarımıyla tekrara GS Store’lar da yerini alan fermuarlı sweetler şık görüntüsüyle taraftarların yoğun ilgi göstereceği ürünlerin başında geleceğini düşünüyorum. Günlük yaşamda da giyilebilecek bir model olması artılarından.
Bu üründe her ne kadar Mor olarak bilinse de ben Şampiyonlar Ligi Mavisi diyorum. Geçtiğimiz sezon gerek gruplarda, gerek gruplardan çıktıktan sonra sergilediği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayan takımımızdan bu sene de aynı başarıyı bekliyoruz. Hatta daha fazlasını. Bu sebeptendir ki bu t-shirt’ün anlamı daha da bir başka hale geliyor. Yine hem maç günleri hem de gündelik yaşamda kullanılabilir olması tercih sırasında kendine üst kısımlarda yer buluyor. Taraftarın yoğun ilgi göstereceğini düşündüğüm ürünlerin başında geliyor bu t-shirt.
Bu eşofman takımı da yukarıdaki t-shirt’ün takımı olarak düşünebiliriz. Yine Şampiyonlar Ligi Mavisi kullanılan takım oldukça şık bir görünümde. Takımın altının koyu renk olması şıklığını pekiştiriyor. Yine taraftarlar arasında yoğun ilgi göreceğini düşündüğüm bu eşofman takımı geçmiş sezon ürünlerine nazar kendini öne çıkaran bir tasarıma sahip gerçektende. Ayrı ayrı da rahatlıkla kullanılabilmesi de en büyük artılarında. Takım olarak da şık bir görüntüsü var.
Geçtiğimiz sezon satışa çıkan ve halen satışı devam eden bu mont ise halen taraftarlardan yoğun ilgi görüyor. Her GS Store’da rahatla bulunabilecek bir ürün olmamasına karşın kullanışlı olması en büyük artısı. Özellikle kış aylarında Arena’nın da soğuk olduğunu göz önünde bulundurursak en güzel çözüm bu montlar oluyor. Çift taraflı olması gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. Fiyatı da bu nedenle biraz yüksek olsa da ödediğiniz meblağnın tam karşılığını alabiliyorsunuz kuşkusuz.
Sezonun başlaması ve kış aylarının da yaklaşmasıyla yeni ürünler elbette piyasaya çıkacaktır. Ama şimdilik ön plana çıkan ve gözüme hoş gözüken parçalar bu şekilde.
Netice itibariyle başta da dediğim gibi Nike ile çalışmaya başlandıktan sonra ürünlerin çeşitliliği ve şıklığında gözle görülür bir artış var tartışmasız. Bu da üst düzey takımların neden Nike markasını seçtiğinin en büyük göstergesi sanırım.
Kaynak:  hayatimgalatasaray.com

You must be logged in to post a comment Login

Son Yorumlar