GSTV Spiker ve Sunucularından Memnun musunuz?

Konusu ‘Galatasaray TV’ forumundadır ve Mert Yüksel tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Bu konu biraz konuşulsa fena olmaz. Yayıncılık anlamında (kamera arkası) gayet başarılı ilerleyen bir kanalız. Ama kamera önü çalışanları konusunda fikirlerinizi almak istedim. Bir kaç kaliteli isim dışında ekran karşısındakilerin çok yapmacık ve antipatik durdukları düşüncesindeyim. Bu konuda düşünceniz nedir.

maci sunan spikerden memnun degilim mesela

Hayır.

1. si çok yalakalar, bazen çok abartıyorlar bu işi. 2. si bazen fb’den bahsederken özellikle GSTV’deki yorumcular abartıyor ve övüyorlar. 3. sü çok acemi görüntüleri var, daha iyi sunucular bulunabilir…

Cok simarik buluyorum. Hele Veli Yigit’i ve Can Karadeniz’i hic sevmem.

Gelisim takdir edilmeli. Nerden nereye. Herseyi de elestirmeye gerek yok. Basarililar bence

Yıllardır şu Veli Yiğit ve Can Erbesler’den gına geldi..Özellikle şu Erbesler denen adam nasıl bi ruhsuz adamdır çözemedim gitti..Takım yenildiğinde bile adamda en ufak tepki yok, mıy mıy mıy konuşuyor.

Bu sene 1-2 adam daha katıldı onlarda ayrı bi laçka, hele bide şu polyannacılıkları yok mu deli ediyor adamı..Yani sanki bunları özenle seçmişler.Hani takım kaybetmiş, moralim bozuk GS TV’yi açayım diyorum ama daha çok sinirim bozuluyor bu adamlar yüzünden..

Bide şu spikerimiz çıktı bu sene meşhur..Çok mu düşünmüşler bu formatı acaba diye merak ediyor insan..Oldukça gereksiz bir iş yapmışlar..Ntvspor’da olduğu gibi dakika-skor tarzında bir program yapsalar ne var sanki? Çıkar 2 tane adam gibi yorumcuyu oraya, canlı canlı yorumlasınlar maçı daha iyi..

Evet kanalda bir gelişim var ama genel anlamda ben memnun değilim,ne spikerlerden ne de programlardan..Bu sene bana göre tek iyi program Sessiz Sinema oldu, onu da zaten topu topu 2 kez yapabildiler.

Ben ne zaman acsam Serem Tan veya Murat bilmem ne var zaten. Onlar da sempatik zaten iyi yani.

İzleyemiyorum ki ! Üyeliğim o kanalın bulunduğu paketi kapsamıyormuş.. Ücretsiz yayın yapacaktı Türksatta bir gelişme var mı o konuda

DEVAMI İÇİN linki tıklayınız >>  http://www.gscimbom.com/forum/threads/gstv-spiker-ve-sunucularndan-memnun-musunuz.144372/

Kaynak: gscimbom.com

 

You must be logged in to post a comment Login

Son Yorumlar