GS Güç Birliği… Aklımız Hür Fikrimiz Hür ve Vicdanımız Hür

Milli maç haftası olması nedeniyle lige verilen aranın ve bayram haftası olması sebebiyle oluşan boşluğu farklı bir yazıyla doldurmak istedim bu sefer. Blogu açtığımdan bu yana geldiğim noktayı, keşfettiklerimi ve benim de dahil olduğum “GS Güç Birliği”nden bahsetmek istiyorum sizlere.

Galatasaray hakkında yorumlarımı su uçar yazı kalır misali yazıya dökmeye başlayalı neredeyse 1,5 sene oldu. 2012 yılının Haziran ayında birkafataffarel.blogspot.com adresiyle çıktığım yola Mayıs 2013‘te sitemin ismini hayatimgalatasaray.com olarak değiştirdim ve o gün bugündür bu isimle yoluma devam ediyorum. Bu yolda ilerlerken son zamanlarda olumlu dönüşler almak ve kulübüm adına daha etkin rol oynamak beni ayrıca heyecanlandırıyor.

Blogumda kendi fikirlerimi paylaşırken tıpkı benim gibi olan Galatasaray sevdalısı bir çok renkdaşın sitelerini de keşfetme şansı buldum ve gördüm ki herkes gördüğünü yazıyor. Çok keyifli yazılar, eleştiriler ve yorumlar okumaya, maçları daha farklı gözle izlemeye başladım. Dahası her sitenin ve blogun Galatasaray’ın iyiliği için çabaladığını gördüm. Hatta bir arkadaşımız işi daha ileri götürüp “GS Güç Birliği” çatısı altında bizleri toplamak için çok güzel bir adım attı.

“GS Güç Birliği”ne üye olan site ve blogların amacı elbette Galatasaray’ımızın menfaatine olan her şeyi savunmak. Her branşta çıkan yalan haberlere karşı bir olup kulübümüzü korumak. Hatta bir adım ilerisini bile düşünmüyor değiliz. Kim bilir belki de ileri ki zamanlarda kulübümüzü daha ilerilere taşımak adına bizlere de fikir danışılmaya ve daha etkin rol oynamaya başlarız. Çünkü bizler paralı askerlere inat, gördüğümüzü ve düşündüğümüzü aklımız hür, fikrimiz hür ve vicdanımız hür bir şekilde yazıya döken hayatlarımızı Galatasaray‘a adamış Arma Sevdalısı taraftarlarız.

İmparator Fatih Terim‘in de dediği gibi Aslolan Galatasaray‘dır…

www.aslantaraftarlar.com sitesinin öncülüğünden başlatılan bu GS Güç Birliği siteleri;
www.aslantaraftarlar.com
www.cimbomturk.com
www.fcnblog.com
www.kukreyenaslan.com
www.galatasarayformalari.com
www.pesindeyiz.tv
www.bindokuzyuzbes.com
www.bsskhaber1905.blogspot.com
www.forzaslan.org
www.gsfans.org
www.gsgazete.com
www.hayatimgalatasaray.com

www.aslantaraftarlar.com sayfasında GS Güç Birliği‘ne üye olan blogların ve sitelerin sosyal medya hesaplarına ( Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo ) kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: 13 Ekim 2013 Pazar
Kaynak:  hayatimgalatasaray.com

You must be logged in to post a comment Login

Son Yorumlar